2015/16 NB I/B statisztika
Dátum: 2015.10.02. péntek, 17:00 Játékvezetők: Sabáli László, Esztergályos Róbert, Mintál Csaba  Ellenőr: Major György
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2015.10.18. vasárnap, 16:00 Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Mintál Csaba  Ellenőr: Páli Kálmán
 Csarnok: Vasas Pasaréti Sportcentrum
 
Dátum: 2015.10.22. csütörtök, 17:00 Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Pécsi Zsolt  Ellenőr: Szabó György
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC - HOYA-Pannon Egyetem Veszprém 76-91 (16-24, 13-23, 29-23, 18-21)
Dátum: 2015.11.06 péntek, 18:00 Játékvezetők: Horváth Alajos, Török Zoltán, Magyari Tibor  Ellenőr: Nagy József
 Csarnok: Győr Városi Egyetemi Csarnok
 
SMAFC-NYME - HOYA-Pannon Egyetem Veszprém 54-75 (15-27, 9-15, 10-17, 20-16)
Dátum: 2015.11.16. péntek, 19:00 Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert, Németh András
 Ellenőr: Forrai
Sámuel
  Csarnok: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
 
Dátum: 2015.11.27. péntek, 17:00 Játékvezetők: Horváth Alajos, Török Zoltán, Benedek Zoltán  Ellenőr: Major György
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2015.12.04. péntek, 19:00 Játékvezetők: Tözsér Dénes, Gyuris Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta  Ellenőr: Schäffer Béla
 Csarnok: Krajnyik Akác András Sportcsarnok
 
Dátum: 2015.12.11. péntek, 17:00 Játékvezetők: Magyari Tibor, Szalai Zsolt, Németh Sándor  Ellenőr: Nagy József
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2015.12.19. szombat, 18:00 Játékvezetők: Horváth Alajos, Sabáli László, Benedek Zoltán  Ellenőr: Forrai Sámuel
 Csarnok: Pápa Városi Sportcsarnok
 
Dátum: 2016.01.08. péntek, 17:00 Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András, Esztergályos Róbert  Ellenőr: Forrai Sámuel
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2016.01.15. péntek, 17:00 Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Magyari Tibor  Ellenőr: Nagy József
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2016.01.22. péntek, 18:00 Játékvezetők: Radnóti Miklós, Gelencsér György, Vadász Csaba  Ellenőr: Páli Kálmán
 Csarnok: Bonyhád Városi Sportcsarnok
 
Dátum: 2016.02.06. szombat, 17:00 Játékvezetők: Radnóti Miklós, Kovács Nimród, Maár Gábor  Ellenőr: Valovics István
 Csarnok: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
 
Dátum: 2016.02.12. péntek, 17:00 Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor, Benedek Zoltán  Ellenőr: Nagy József
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2016.02.19. péntek, 17:00 Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Mintál Csaba  Ellenőr: Téczely Tamás
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2016.02.28. vasárnap, 17:00 Játékvezetők: Bognár Tibor, Jurák Krisztián, Szakáll István  Ellenőr: Gincsai János
 Csarnok: Vodafone Sportcentrum
 
Dátum: 2016.03.04. péntek, 17:00 Játékvezetők: Sabáli László, Török Zoltán, Esztergályos Róbert  Ellenőr: Nagy József
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2016.03.12. szombat, 17:00 Játékvezetők: Maár Gábor, Mester Ferenc, Földi László  Ellenőr: Bogárdi János
 Csarnok: MNÁMK
 
Dátum: 2016.03.18. péntek, 17:00 Játékvezetők: Vida Béla, Jurák Krisztián, Bátovszky Zsolt  Ellenőr: Schäffer Béla
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2016.03.22. kedd, 17:00 Játékvezetők: Boros Tamás, Sabáli László, Esztergályos Róbert  Ellenőr: Szabadvári János
 Csarnok: Vetési Albert Gimnázium
 
Dátum: 2016.03.25. péntek, 19:20 Játékvezetők: Kovács Nimród, Reisz Péter, Sértö Róbert  Ellenőr: Szabó György
 Csarnok: Lauber Dezső Sportcsarnok
 
Dátum: 2016.04.03. vasárnap, 18:00 Játékvezetők: Bognár Tibor, Varga Zoltán, Szakáll István  Ellenőr: Bogárdi János
 Csarnok: Sport 11 Sportcentrum
Eseménynaptár
2017 október
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
 
 
 
 
 
 
1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
29
30
31
 
 
 
 
 
ÉLŐ közvetítés
Tabella
Férfi NB I/B Piros csoport - alapszakasz
H Csapat M Gy V
1.   OSE Lions 4 4 0
2.   Bonyhádi KSE 4 3 1
3.   Tehetséges Fiatalok Basketball Players 4 3 1
4.   MTK Törökbálint 3 2 1
5.   HOYA-Pannon Egyetem Veszprém 3 2 1
6.   PVSK-Kronosz Kiadó 3 2 1
7.   MEAFC 4 2 2
8.   Nyíregyháza Blue Sharks 4 2 2
9.   Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC 4 2 2
10.   Nagykőrösi Sólymok KE 4 1 3
11.   Vasas Akadémia 4 1 3
12.   Calle Pubfood Békés 4 1 3
13.   Vásárhelyi Kosársuli 4 1 3
14.   Budapesti Honvéd SE 3 0 3
 
 
Fiú U20 Nyugati csoport - alapszakasz
H Csapat M Gy V
1.   Vasas Akadémia U20 4 4 0
2.   Nyíregyháza Blue Sharks U20 3 3 0
3.   Tehetséges Fiatalok BP U20 3 3 0
4.   Budapesti Honvéd SE U20 2 2 0
5.   Calle Pubfood Békés U20 4 3 1
6.   Vásárhelyi Kosársuli U20 4 2 2
7.   MTK Törökbálint U20 2 1 1
8.   MEAFC U20 4 2 2
9.   PVSK-Kronosz Kiadó U20 3 1 2
10.   Agrofeed SzE Győri KC U20 4 1 3
11.   Nagykőrösi Sólymok KE U20 4 1 3
12.   OSE Lions U20 3 0 3
13.   HOYA-PE Veszprém U20 2 0 2
14.   Bonyhádi KSE U20 4 0 4
 
 
 
Webshop info
Támogatóink
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ízlelő étterem
 
 
Sportfejlesztési program