Naptár

Betöltése

  Elkészült a saját Google nyitólapunk!

  2020. Október 29.
  1 éve
  Örömmel értesítjük kedves Szurkolóinkat, hogy a német brandTurbo nevű céggel létrejött együttműködésnek köszönhetően elérhetővé vált a saját Google alapú keresőfelületünk, amely a HOYA-Pannon Egyetem Veszprém csapatára lett tervezve, hogy még gyorsabban elérhessék híreinket és más tartalmainkat, ráadásul már a számítógép előtt is érezhessék a meccseink hangulatát.
   
  A keresőfelületünkről induló kattintásokkal és keresésekkel ráadásul a Klubunkat is támogatják, hozzásegítve az egyesületünket a mérkőzések megszokott színvonalú online közvetítéseinek biztosításához.
   
  A bővítmény a Google Chrome, illetve Microsoft Edge böngészőkön fut, de a jövőben elérhető lesz majd a telefonra készített változat is.
   

  A telepítést az alábbi linken tudják megtenni: BrandTurbo nyitólap

  Itt a hozzáadás gombra történő kattintás után már fut is a saját, testreszabott böngészőjük.
   
  Töltsék le minél többet számítógépükre ezt a felületet, és érjék el a lehető leggyorsabban a csapatunkkal kapcsolatos tartalmakat, miközben a Klubunkat is támogatják általa!
   
  Hajrá HOYA, hajrá Veszprém!
   

  Következő mérkőzés

  K


  VS 

  1970. 01. 01.

  Korábbi mérkőzés

  V

  Veszprém
  VS  TF-BP

  0 - 0

  2022. 05. 13. 18:30

  Kövess minket

  Névadó partnerünk

  Kiemelt Támogatóink

  Támogatóink