Naptár

Betöltése

  Egy korszak véget ért

  2020. Január 25.
  1 éve
  Tisztelt Szurkolóink, kosárlabdát szerető és támogató veszprémiek!
   
  Klubunk vezetősége pénteken este, a Bajai Bácska FKE elleni vesztes mérkőzést követően elfogadta Mérész Csaba vezetőedző lemondását, amelynek indokai tökéletesen mutatják Csaba emberi nagyságát és példátlan értékrendjét.
   
  Mérész Csaba korábban hosszú éveken át játékosként segítette a Veszprém csapatát, majd az utánpótlásunkban dolgozott, miközben rengeteget tett azért, hogy az egyesület jelenlegi formája és működése létrejöjjön. Az elmúlt hat évben – 2014 januárjától - ő volt csapatunk vezetőedzője, és az ő irányításával érte el az együttes története eddigi legnagyobb sikerét, a 2019-es Hepp Kupa győzelmet. Játékosként egy, vezetőedzőként két bajnoki ezüstérmet szerezett az NBI/B Piros csoportjában.
   
  Ezúton is nagyon szépen köszönjük Csabának mindazt, amit a Klubunkért tett! Azonban nem búcsúzunk el tőle, hiszen a veszprémi kosárlabdázás építésében továbbra is fontos szerepet szánunk neki.
   
  A HOYA-Pannon Egyetem Veszprém új vezetőedzőjének kinevezéséről a későbbiekben gondoskodunk és adunk tájékoztatást.
   
  Továbbra is számítunk Szurkolóink buzdítására, amire a soron következő összecsapásokon különösen nagy szükségünk lesz!
   
  Hajrá HOYA, hajrá Veszprém!
   

  Következő mérkőzés

  K

  HOYA-PE Veszprém
  VS  Vasas Akadémia

  2021. 03. 06.

  Korábbi mérkőzés

  V

  MEAFC-Miskolc
  VS  HOYA-PE Veszprém

  94 - 86

  2021. 02. 28. 17:30

  Kövess minket

  Kiemelt Támogatóink